Przegrana z Pogonią w 10. kolejce.

W ramach 10. kolejki Orlen Ekstraligi zmierzyłyśmy się na stadionie przy ul. Bałdowskiej ze swoją imienniczką ze Szczecina.

Niepokonane zawodniczki przyjezdnej drużyny szybko objęły prowadzenie po trafieniu Natalii Oleszkiewicz w 3. minucie, po efektownym rajdzie przez pole karne. Do przerwy szczecinianki zwiększyły przewagę dwiema kolejnymi bramkami: Jaylen Crim oraz Zofii Giętkowska, utrzymując kontrolę nad przebiegiem meczu. Nadzieję na odwrócenie losów meczu dała nam jeszcze przed przerwą Magdalena Sobal, wykorzystując rzut karny po faulu na niej samej, drużyny rozeszły się więc do szatni przy wyniku 1-3.

Druga połowa jednak ponownie szybko padła łupem Szczecinianek, które zaledwie kilka minut po przerwie wywalczyły rzut karny za sprawą Natalii Oleszkiewicz, który wykorzystała Zdunek. Przyjezdne nie zatrzymały się jednak i po tym trafieniu, a po jednej bramce, dołożyły jeszcze Crim i Oleszkiewicz w doliczonym czasie gry. Piąta z kolei bramka była natomiast samobójcza, a pechową zawodniczką okazała się Emilia Sobierajska.

Bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie z trybun w trakcie tego arcytrudnego spotkania.

W nadchodzącą sobotę, na zakończenie rundy jesiennej zmierzymy się na wyjeździe z KKPK Medyk Konin.

Dodaj komentarz