Sponsorzy

Firma DEKPOL S.A. oferuje swoim klientom kompleksową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych w systemie GENERALNEGO WYKONAWSTWA. Obiekty budowlane wykonujemy na podstawie dokumentacji dostarczonej przez inwestora lub zgodnie z projektem wykonanym przez nasze biuro projektowe. W zakresie działalności firmy oferujemy generalne wykonawstwo obiektów wraz z infrastrukturą obejmujące:

 

• doradztwo inwestycyjne

• opracowywanie koncepcji, wyceny, wizualizacje, optymalizacje, kosztorysowanie

• projektowanie obiektów – od projektu budowlanego do wykonawczego we wszystkich branżach

• inwestorstwo zastępcze

• kompleksową realizację procesu budowlanego

• kompleksową modernizację i przebudowy obiektów

• wyposażenie w urządzenia specjalistyczne

• kompleksowa obsługa inwestycji

• budownictwo kubaturowe

• budownictwo przemysłowe

 

Żwirownia w Rokitkach działa od 1985 roku. GTW DREKAR jest rozwijającą się dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszym priorytetem jest dbałość o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Działamy zgodnie z najważniejszymi kanonami marketingu i staramy się dostosować do wszystkich wymagań naszych klientów.Stale unowocześniamy nasz park maszynowy służący do pozyskiwania kruszywa i usług sprzętowych, oraz samochodowy zapewniający transport.

 

 

Firma na rynku swoją działalność rozpoczęła w 2000 r. i od początku swojego istnienia zajmuje się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej. Ponad dekadę służymy klientom swoim doświadczeniem i wysoką jakością usług. Dzięki temu Adwil wciąż się rozwija czego dowodem jest nasz salon z największą ekspozycją bram w Polsce. Zadowoleni klienci i ich rosnąca ilość są najlepszym argumentem do skorzystania z naszych usług. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. :

 

• bramy garażowe największego w Europie producenta firmy HöRMANN

• automatykę do bram, napędy do bram garażowych i napędy do bram wjazdowych

• drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i przeciwpożarowe

• okna PCV i aluminium Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż wykwalifikowanej kadry.

Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na stronie firmowej PUH Latocha, jednej z wiodących firm przewozowych na Pomorzu. Na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego też tabor firmy stanowią nowoczesne autobusy Mercedes Sprinter. Nastawieni jesteśmy na rozwój oraz wszelkie nowinki techniczne, stąd wprowadzony bilet elektroniczny pod postacią karty chipowej. Świadczymy usługi zarówno osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom. Oferujemy transport w zakresie przewozów okazjonalnych tj. wycieczki, wesela, przysięgi, konferencje, itp. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza oferta, to nie tylko płytki ceramiczne ale również bogaty wachlarz baterii, ceramiki łazienkowej, zlewów kuchennych, grzejników oraz akcesoriów łazienkowych a także chemia budowlana i specjalistyczne środki do pielęgnacji łazienki.

 

 

Fotografia ślubna, rodzinna,noworodkowa dziecięca,indywidualna ,reportaż
Zapraszam – Beata

 

 

Projekty graficzne, identyfikacja wizualna: logo, ulotki, wizytówki itp. Retusz, fotomontaż zdjęć. Zapraszam do współpracy – Bolek.

 

 

 

Wybierając Robimy-Reklamy.pl otrzymasz pełną i kompleksową obsługę na wszystkich etapach współpracy. Projektujemy i realizujemy wszelkie tematy reklamowe oraz wspomagamy naszymi pracami wystrój wnętrz oraz dekoracje i eventy wszelkiego typu. Pracujemy zarówno dla małych i dużych firm oraz przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych . Przy każdym zleceniu tak samo pilnujemy jakości, procesu produkcji i kontaktu z klientem. Państwa zaufanie oraz utrzymanie partnerskich relacji jest dla nas priorytetem. Prowadzimy także wysyłkę produktów zamówionych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i poznaj moc dobrej atmosfery w biznesie. Jako nowoczesna, gotowa do działania firma oraz zespół ekspertów od reklamy czekamy z niecierpliwością na Twoje zlecenie.