Zapowiedź zaległego spotkania 3.kolejki CLJ U-16

W dniu 5 listopada 2023 roku, o godzinie 14:00, na boisku w Zielonej Górze rozegrane zostanie niezwykle istotne starcie pomiędzy drużyną MUKS 11 Zielona Góra a naszą drużyną juniorek. Obie ekipy, występujące w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek U-16, znajdując się w pobliżu siebie nawzajem w ligowej tabeli. Ostatnia, minimalna porażka z pewnością napędzi nasze zawodniczki do osiągnięcia jak najkorzystniejszego rezultatu przeciwko rówieśniczkom z Zielonej Góry. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach zaległej, 3. kolejki rozgrywek i będzie ostatnim spotkaniem w rundzie jesiennej dla juniorskiej drużyny Pogoni.

Mimo trudności, obie drużyny będą dążyły do pozytywnego rezultatu, zdając sobie sprawę z kluczowego znaczenia zdobycia kompletu punktów w kontekście walki o utrzymanie w CLJ U-16. Zespół MUKS 11 Zielona Góra i Pogoń Tczew z pewnością podejdą do tego starcia z determinacją i zaangażowaniem, pragnąc udowodnić swoją siłę oraz umiejętności.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz