Ważne zwycięstwo na koniec rundy jesiennej w CLJ U-16.

W ostatnim pojedynku jesiennej odsłony rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U-16, Pogoń Tczew pewnie pokonała MUKS 11 Zielona Góra 4-1. Bardzo istotne zwycięstwo było rezultatem efektywnej gry naszych zawodniczek, które prowadziły grę zdecydowanie od pierwszej minuty.

Wśród strzelczyń bramek znalazły się trzy nazwiska, które zapisały się w kluczowych momentach meczu. Zofia Wąsik i Michalina Dzieciuch przyczyniły się do zwycięstwa trafieniami, a gwiazdą spotkania okazała się Wiktoria Rybicka, zdobywając dwie bramki dla naszej drużyny.

Nasze zawodniczki kontrolowały boisko, wykazując się doskonałą organizacją i regularnie znajdywały drogę do siatki rywalek. Zarówno zawodniczki, jak i sztab szkoleniowy drużyny juniorek, zasługują na uznanie za zdobycie bardzo ważnych sześciu punktów w rundzie jesiennej, które z pewnością pomogą w walce o utrzymanie w CLJ U-16. W przerwie zimowej, w atmosferze cieżkiej pracy i zaangażowania nasza juniorska drużyna będzie trenować tak, by w wiosennej odsłonie rozgrywek powiększyć ligowe konto i zapewnić sobie udział w następnej edycji.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz