Przegrana w wyrównanym meczu juniorek.

W emocjonującym starciu Centralnej Ligi Juniorek U-16 pomiędzy Checz Energa Gdynia a Pogonią Tczew, to gospodynie zdołały sięgnąć po zwycięstwo, wygrywając 1-0. Decydującą o wyniku bramkę zawodniczki Checzy zdobyły w 69. minucie, przeważając nad rywalkami w kluczowym momencie spotkania.

Mecz był zdecydowanie wyrównany, a obie drużyny prezentowały się z determinacją i zaangażowaniem. Przez większość czasu wydawało się, że wynik spotkania może zakończyć się remisem, jednak zawodniczki Checzy potrafiły skuteczniej wykorzystać jedną z sytuacji i zapewniły sobie cenne trzy punkty.

Dla obu zespołów to był trudny bój, a zwłaszcza dla naszej drużyny, która miała szansę na zdobycie punktu, ale ostatecznie zabrakło skuteczności w kluczowym fragmencie gry. Zawodniczki są jednak pełne determinacji do dalszej pracy i podnoszenia poziomu, aby przyszłe spotkania przyniosły pozytywne rezultaty.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz