Minimalna przegrana w Derbach CLJ U-16.

W drugiej kolejce Centralnej Ligi Juniorek U-16 odbyło się spotkanie pomiędzy juniorskimi drużynami Pogoni Tczew a AP ORLEN Gdańsk. Mecz, który miał miejsce na terenie Pogoni Tczew, zakończył się zwycięstwem gości wynikiem 3-2.

Mecz rozpoczęliśmy obiecująco, bowiem już w 2. minucie zdobyliśmy prowadzenie. Niestety, nasze przewagi nie udało się utrzymać do przerwy, ponieważ drużyna AP ORLEN Gdańsk zdołała wyrównać i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Po przerwie w 70. minucie straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, co przełożyło się na prowadzenie gości 2:1. Niemniej jednak, nie poddaliśmy się i zaledwie 3 minuty później udało nam się odrobić straty, wyrównując na 2:2. Niestety, mimo naszych wysiłków, w końcówce meczu ponownie straciliśmy bramkę i ostatecznie przegraliśmy 2:3.

Trzeba przyznać, że drużyna AP ORLEN Gdańsk dominowała w całym meczu, natomiast my skupiliśmy się na obronie. Mimo to, niewiele nam zabrakło, aby utrzymać remis w tym spotkaniu. Mecz ten wykazał nasze zdolności obronne oraz determinację do walki, nawet w obliczu przewagi przeciwnika. Pomimo rezultatu, możemy być dumni z naszych wysiłków i zaangażowania na boisku.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz