Pechowa 13-sta kolejka

13 kolejka Ekstraligi Kobiet przyniosła naszej drużynie kolejną wyjątkowo trudną chwilę, Rekord Bielsko-Biała zdecydowanie wygrał.(3-0) To już druga porażka z rzędu dla naszej drużyny.

Nasze zawodniczki weszły na boisko z determinacją, gotowe do odniesienia pierwszego zwycięstwa w wiosennym rundzie. Początkowo to my kreowaliśmy sytuacje, kontrolując posiadanie piłki. Niestety, w 30. minucie gospodynie skorzystały z naszego błędu przy wyprowadzeniu piłki, zdobywając pierwszą bramkę. Kolejne trafienia miały miejsce w 34. i 45. minucie.

W drugiej połowie nasza drużyna starała się odrabiać straty, jednak skuteczna obrona Rekordu zatrzymała nasze ataki. W tej fazie spotkania nie padły już żadne bramki, zarówno ze strony gospodyń, jak i naszej drużyny.

Po siedmiu porażkach, pięciu zwycięstwach i jednym remisie zajmujemy aktualnie ósme miejsce w tabeli Ekstraligi Kobiet. Następne wyzwanie przed nami już w najbliższy weekend, gdy zmierzymy się w Krakowie z tamtejszym KU AZS UJ Kraków. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 w sobotę, 16 marca.
Mamy nadzieję na odwrócenie sytuacji i zdobycie cennych punktów na wyjeździe.

Dodaj komentarz