Wiceliderki tabeli przyjadą na Elżbiety 21A.

W niedzielę, 8 października, o godzinie 12:00, na Stadionie Miejskim w Tczewie, dojdzie do kolejnego meczu w ramach 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorek U-16 GR. A. Przeciwko sobie staną Pogoń Tczew i Pogoń Szczecin.

Gospodynie, które do tej pory zgromadziły 3 punkty w ligowych rozgrywkach, będą chciały wykorzystać atut własnego boiska i pokonać drużynę ze Szczecina, które znajdują się w czole tabeli. W ostatnim meczu Tczewianki pokonały aż 8-0 LFA Szczecin, co daje nadzieję na to, że podtrzymają dobrą formę i w niedzielnym spotkaniu będą w stanie urwać punkty innej Szczecińskiej drużynie.

Pogoń Szczecin z kolei będzie chciała zachować swoje szanse na zwycięstwo w grupie i podtrzymać walkę o pierwszą pozycję w tabeli, którą toczą z Wartą Poznań. Szczecinianki w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze i są zdecydowanymi faworytkami do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Czy Tczewianki zdołają sprawić niespodziankę?

Mecz Pogoni Tczew z Pogonią Szczecin zapowiada się na bardzo ciekawe spotkanie. Gospodynie, które w ostatnim meczu pokazały, że potrafią grać ofensywnie, będą chciały wykorzystać to, że będą grać u siebie. Szczecinianki z kolei będą chciały utrzymać swoją wysoką pozycję i dopisać kolejne punkty do swojej puli.

Czy Tczewianki zdołają sprawić niespodziankę i pokonać lidera tabeli? Przekonamy się już w niedzielę.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz