Energa z Grupy ORLEN partnerem Akademii!

Pogoń Tczew, rozpoczyna współpracę z Energą z Grupy ORLEN i jako Partner Główny Klubu Sportowego Pogoń Tczew, będzie wspierać Akademię oraz drużynę juniorską Centralnej Ligi Juniorek U-15.
Nasza akademia z roku na rok, zachęca coraz większe grono dziewcząt do uprawiania sportu oraz aktywnego stylu życia. Od powstania klubu, liczba zawodniczek w akademii wzrosła czterokrotnie, a rosnące zainteresowanie wymaga coraz większych inwestycji w szkolenie. Współpraca z Energą z Grupy ORLEN, jest więc naturalnym krokiem do dalszego rozwoju Akademii i budowania silnych struktur piłki nożnej kobiet w naszym regionie.

wice-prezes Mateusz Sroka

Uważam, że nasza praca z grupami młodzieżowymi przynosi dobre efekty, czego potwierdzeniem jest nawiązanie współpracy z tak dużą marką jak Energa z Grupy ORLEN. Chcemy inwestować w młodzież z naszego województwa i osiągać kolejne sukcesy na każdym poziomie rozgrywkowym

Współpraca pomiędzy Pogonią a Energą z Grupy ORLEN, realizowana jest w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz