Młodziczki

Młodziczki

W Pogoni, jesteśmy skoncentrowani na stałym rozwoju, dlatego w naszej akademii szkolimy kolejne pokolenia piłkarek, które w przyszłości mają stanowić o sile Naszego zespołu!

Naszą ambicją jest wyposażanie młodych zawodniczek w wachlarz umiejętności, który pozwoli im rywalizować najpierw z ich starszymi koleżankami, a w dalszej perspektywie w najważniejszych rozgrywkach zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Nasze szkolenie nie opiera się o utarte schematy, a stały rozwój jest wpisany w filozofię klubu. Dlatego trenerzy kształcący piłkarki poświęcają równie dużą uwagę do pracy nad własnymi umiejętnościami, by móc z pełną odpowiedzialnością prowadzić ambitne dziewczynki #NaSzczyt!

Nasze młodziczki kształcą się w trzech grupach, “Białej”, “Malinowej” oraz “Granatowej”, każda z nich oferuje odpowiednią przestrzeń treningową dla dziewczynek, skupiając się na poszczególnych etapach piłkarskiego rozwoju. Natomiast regularne konsultacje i współpraca trenerów każdej z grup pozwalają na stały progres i zdobywanie kolejnych “Szczytów” każdej z małych piłkarek.

Codzienny wysiłek dziewczynek i wsparcie trenerów procentuje regularnymi powołaniami naszych młodziczek do wojewódzkich reprezentacji, co jeszcze mocniej motywuje nas do poświęcania pełnej uwagi uzdolnionym Pogoniankom!