Misja i Cele

Nasz cel to: wejść #RazemNaSzczyt

rozwijać pasję, ducha sportu i samorozwoju w dziewczynach, bez względu na to, co mówią inni. Piłka jest dla wszystkich! Chłopców, dziewczyn, dzieci, dorosłych, seniorów. Marzenia są dla wszystkich! Dlatego razem idziemy na szczyt po swoje cele i pragnienia!:)

By go osiągnąć:

(#Razem), jako lokalna tczewska społeczność, wliczając w to zawodniczki, trenerów, pracowników oraz sponsorów i partnerów tworzymy klub, w którego sercu leży rozwój przez pasję. Chcemy szkolić, stwarzać warunki do rozwoju, zaszczepiać radość i pasję w młodych zawodniczkach tak, byśmy mogli wspólnie wejść na szczyt, a każda z nich z osobna na swój własny! Pełen radości i satysfakcji! (#NaSzczyt).

Szkolenie

Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych piłkarek, którym chcemy zapewnić, nie tylko osiąganie krótkoterminowych wyników na boisku, ale przede wszystkim kształcić je w taki sposób, by potrafiły wykorzystać swój potencjał w coraz bardziej wymagającym piłkarskim środowisku. Technika i kształcenie konkretnych umiejętności to jedno, ale dzięki profesjonalnemu wsparciu i treningom, dziewczyny nabywają także siłę ducha, współpracy i wytrwałego, acz rozsądnego, dążenia do celu. A takie cechy charakteru są równie ważne, jak umiejętności.

Kreowanie Warunków

Żeby dziewczyny mogły maksymalnie korzystać ze swoich talentów i potencjału osobistego, potrzebny jest także profesjonalny sztab ludzi mogących najlepiej zadbać o potrzeby młodych piłkarek. Jesteśmy bardzo młodym klubem, który swój dynamiczny rozwój zawdzięcza ciężkiej pracy całej pogoniowej społeczności oraz wsparciu sponsorów. Zaczynaliśmy od niewielkiej grupy dziewcząt, ograniczonych środków i garstki ambitnych osób, by teraz móc się pochwalić zespołami z powodzeniem rywalizującymi na centralnym poziomie, przeszło 200 trenujących dziewczynek i kilkunastoosobowym sztabem, rozwijającym klub jeszcze owocniej.

Zaszczepianie Pasji

Pragniemy, by piłkarki wykształcone w naszym klubie były dobre w piłkę nożną, ale także były pewne siebie, umiejące współpracować w drużynie, ale przede wszystkim, aby czuły ogromną radość z gry i drużynowego działania. Żeby piłka nożna nie stała się ich obowiązkiem i dążeniem do celu za wszelką cenę, ale była źródłem spełnienia i satysfakcji. Wierzymy, że nie tylko dzięki treningom, ale właśnie dzięki pasji, którą możemy rozsądnie i zdrowo w nich rozniecać, dziewczyny mają ogromną szansę stać się czołowymi postaciami polskiej piłki kobiecej, przy okazji stając się się naturalnymi ambasadorkami naszego klubu. Chcemy wykraczać poza schematy naszego świata i kreować przyszłość wspólnie z ambitnymi pokoleniami piłkarek z Tczewa i okolic.