Porażka Młodej Pogoni w CLJ U-16.

W pierwszej kolejce Centralnej Ligi Juniorek U-16 doszło do emocjonującego starcia pomiędzy juniorskimi drużynami Pogoni Tczew a Warty Poznań. Mecz, który odbył się na terenie Warty Poznań, zakończył się zwycięstwem gospodyń wynikiem 2-1.

W pierwszej połowie to drużyna Warty Poznań zdecydowanie dominowała, a ich praca na rzutach wolnych zaowocowała zdobyciem bramki. Pierwsza część meczu zakończyła się rezultatem 1:0 na korzyść Warty.

Po przerwie weszliśmy na boisko z nowym zapałem i determinacją. Udało nam się wyrównać stan meczu, co pokazało naszą determinację i gotowość do walki. Niestety, mimo naszych starań, drużyna Warty strzeliła kolejną bramkę, przechodząc na prowadzenie 2:1 i przejmując inicjatywę. Pomimo tego, mieliśmy kilka sytuacji, które mogły zmienić losy meczu, niestety nie byliśmy w stanie ich wykorzystać.

Warto podkreślić, że mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych, co dodatkowo utrudniło rywalizację. Niemniej jednak, nasze zawodniczki wykazały się ogromnym poświęceniem i oddaniem. Dały z siebie wszystko na boisku, prezentując pełen profesjonalizm i zaangażowanie na poziomie 100%. Pomimo rezultatu, możemy być dumni z ich wysiłku i zaangażowania w tym trudnym pojedynku.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.

Dodaj komentarz