Wysoka porażka z SMSem Łódź

Punktualnie, w sobotnie południe rozpoczęło się nasze spotkanie przeciwko Mistrzyniom Polski – TME UKS SMS Łódź, w ramach czwartej kolejki Ekstraligi Kobiet. Mecz zapowiadał się na bardzo trudny, jeszcze przed jego rozpoczęciem, bowiem drużyna z Łodzi, wygrywała we wszystkich z trzech pierwszych kolejek, pewnie pokonując swoje rywalki.

Rzeczywiście, szybko pokazały swoją wyśmienitą formę i umiejętności także w Tczewie, bezlitośnie wykorzystując indywidualny błąd jednej z nas już w trzeciej minucie, a po raz pierwszy w tym meczu na listę strzelczyń wpisała się Dominika Kopińska. Dynamiczna i pewna gra drużyny gości, sprawiły, że trudno było chronić się przed ich atakami, co w kolejnych minutach przełożyło się na dwie bramki Klaudii Jedlińskiej i do przerwy łodzianki prowadziły 3-0.

Po przerwie, sytuacja wyglądała bardzo podobnie do pierwszej odsłony, drużyna gości ponownie ruszyła do ofensywy. W niecałe dziesięć minut po przerwie Mistrzynie Polski dołożyły kolejne 3 trafienia, za sprawą Klaudii Jedlińskiej oraz Dominiki Kopińskiej i tym samym pozbawiły nas złudzeń o możliwości doprowadzenia do korzystnego wyniku. Tempo ataków przyjezdnych nieco opadło i dopiero w 84. minucie Kopińska trafiła po raz ostatni zamykając wynik meczu.

W następnej kolejce, udamy się do Wrocławia, gdzie w sobotę, zmierzymy się z lokalnym Śląskiem, początek spotkania już o godzinie 12:00.

Dodaj komentarz