R-GOL.com partnerem technicznym Pogoni Tczew!

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że wybierają ich tysiące miłośników futbolu.

W 2016 roku, również nowo utworzona Pogoń zdecydowała się na skorzystanie z szerokiej oferty sklepu, która spełnia wymagania nie tylko amatorów z pasją, ale również najmłodszych sportowców a na profesjonalistach skończywszy. Szybko okazało się, że bogaty asortyment i obsługa na najwyższym poziomie oferowana przez dedykowanych opiekunów pozwoliła zaspokoić potrzeby dynamicznie rozwijającej się Pogoni! 

Nasz klub i R-GOL.com łączy znacznie więcej niż czysto biznesowa współpraca, oboje stawiamy na zdobywanie #Szczytów w swoich dziedzinach. Przez ponad 22 lata działalności, z małej lokalnej firmy w Ostródzie, nasz nowy partner techniczny, stał się największym sklepem piłkarskim w Polsce, a ciągły rozwój pozwolił odpowiedzieć na rosnące potrzeby klientów, również takich jak my. 

Nasze cyklicznie awanse i postępująca profesjonalizacja klubu, sprawiały, że nasze wymagania odnośnie jakości sprzętu, zaawansowania technologicznego czy personalizacji rosły. R-GOL.com dzięki swojemu zaangażowaniu, staranności, pasji i eksperckiej wiedzy, doskonale nas rozumiał, podobnie jak dobra koleżanka z szatni, co przekonało nas, że #Razem z nimi możemy zdobywać kolejne #Szczyty! 

Bardzo cieszymy się, że nasza ciężka praca została ponownie doceniona przez R-GOL.com i z dumą ogłaszamy, że od pierwszego historycznego, sezonu Pogoni w Ekstralidze, firma stanie się wyłącznym dostawcą sprzętu sportowego Pogoni! 

wiceprezes Mateusz Sroka

Jako przedstawiciel zarządu śmiało mogę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy o współpracy z firmą R-GOL. Od dłuższego czasu zakupy sprzętu treningowego czy meczowego realizowane były w tej firmie. Za każdym razem byliśmy zadowoleni z realizacji. Zakupione rzeczy przychodziły w krótkim czasie, jakość wykonania była na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że wspólnie z firmą R-GOL już teraz oficjalnie będziemy mogli być Razem Na Szczycie.

Dodaj komentarz